Երեւանում եւ 5 մարզերում էլեկտրաէներգիայի մի քանի ժամյա անջատումներ են սպասվում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը՝
11։00-17:00 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տներ, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տներ, Լեո փ. 9 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արցախի փ. 10գ, 24/1 շենքեր, Գայի պող. 23, Բագրատունյաց պող. 11 և Լեփսոսի փ. 7 շենքեր,
11։00-17:00 Ուջան գյուղ, Կաքավաձոր, Օթևան, Դիան, Վերին Բազմաբերդ, Ներքին Բազմաբերդ, Ագարակավան, Մեծաձոր, Աշնակ, Կաթնաղբյուր, Դավթաշեն, Վերին Սասնաշեն, Ներքին Սասնաշեն, և Պարտիզակ գյուղեր,
13։00-15:00 Աշտարակ քաղաք՝ Նարեկ թաղամաս, Պռոշյան, Վանի Հերոսներ, Մաշտոցի փողոցներ և Շիրազի փողոց՝ մասնակի,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյանի, Իսահակյան, Շիրակի փողոցներ՝ մասնակի, Կալեր, Ծիրանանոց, Բոլոր հողեր թաղամասեր,
11։00-15։00 Արզնի համայնք՝ 3, 7, 8, 9 փողոցներ,
11։00-16։00 Քանաքեռավան համայնք՝ 1, 2, 3, 4, 5 փողոցներ, Պռոշյան համայնք՝ Հյուսիսային թաղամաս, «Եթեր» խմբագրություն, «Սև քար» իջևանատուն, «Մ․ Ապերյան», «Հ․ Հարությունյան», «Գ․ Գրիգորյան», «Մ․ Հանոյան» ՍՊԸ-ներ, Նոր թաղ և Հուշարձան թաղամասեր, Զին/մաս, Զորավան, Արագյուղ, Սարալանջ, Բուժական համայնքներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Գեղի համայնք մասնակի, «Երկրաբան», «Ի․ Նազարյան», «Լիդեր» ՓԲԸ-ներ, «Սառնարան», «Լորի» ՍՊԸ-ներ, Հացի փուռ, Հ․ Կիրակոսյան, Գ․ Սաֆարյան, Գեղի Նալբանդյան փողոց,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ գյուղեր՝ մասնակի, Ջրվեժ՝ Բագրևանդ թաղամաս,
10:00-12:00 Մասիս քաղաք` Նոր, 3-րդ թաղամասեր մասնակի, քաղաքապետարան, «Վեոն Արմենիա»-ի շենք, թիվ 2 դպրոց և հիվանդանոց ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,