Վիզայի տրամադրումից հետո վիզայի հետ կապված ստուգումները չեն դադարում: Այս մասին հայտնում են Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանատնից:
Գյումրու ընտրական տեղամասերից մեկում քաղաքացին նույնականացվել է, այնուհետ՝ կտրոնը վերցրել ու դիմել փախուստի:
Նշենք՝ լրագրողների հետ զրույցից հետո Սարիկ Մինասյանը նստել էր առջևում՝ գրկելով տղային:
Այս պահին իրավաբանների հետ գրություններ ենք կազմում՝ բոլոր այս կարգազանցներին վարչական պատասխանատվության ենթարկելու համար:
Երկու համայնքներում միասին քվեարկությանը մասնակցել է 32 հազար 322 ընտրող կամ ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների 24.45%-ը:
Հրդեհը մեկուսացվել է ժամը 09:55-ին, մարվել՝ 10:31-ին: Այրվել են տան տանիքը (մոտ 100 քմ) և ավտոտնակում կայանած «Opel» մակնիշի ավտոմեքենան:
«Հիմնականում հանդարտ քվեարկություն է գնում»:
Մարտի լույս 29-ի գիշերը Baza տելեգրամյան ալիքը հայտնել է, որ Մոսկվայի կենտրոնում հրդեհ է բռնկվել Aurus Senat ավտոմեքենայում։
ԱԺ պատգամավոր, «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության վարչության փոխնախագահ Վահագն Ալեքսանյանը «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում տեսանյութ է հրապարակել:
«Իրազեկ քաղաքացիների միավորում» ՀԿ համակարգող Դանիել Իոաննիսյանը հայտնել է, որ պատրաստում են հանցագործության մասին հաղորդում ներկայացնել Դատախազություն:
Փաստորեն «դիտորդները» խնդիր են տեսնում, որ ընտրողին մատուցվող քվեաթերթիկները դասավորված են՝ ըստ հերթականության, այսինքն՝ սկզբում 1-ն է, հետո՝ 2-ը, հետո՝ 3-ը, ու էդպես շարունակ։
Ապրիլի 1-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ։