Զինծառայողների ապահովագրության հիմնադրամին ժամը 13:00-ի դրությամբ փոխանցվել է շուրջ 13,000,000 դրամ՝ 20 երկրից
Հայկական միասնական տեղեկատվական կենտրոնը հայտնում է՝ այսօր՝ ժամը 13։00-ի դրությամբ, զինծառայողների ապահովագրության հիմնադրամին փոխանցված գումարների մասին հաշվետվություն:
Ըստ այդմ՝
Շուրջ 13,000,000 ՀՀ դրամ, որից կայքի միջոցով՝ 42%-ը, Paypal-ի միջոցով՝ 20%-ը, բանկային փոխանման միջոցով՝ 38%-ը
Ավելի քան 300 նվիրեբերություններ, որից կայքի միջոցով՝ 77%-ը, Paypal-ի միջոցով՝ 19%-ը, բանկային փոխանման միջոցով՝ 4%-ը
Շուրջ 20 երկրներում բնակվող մեր հայրենակիցների կողմից:
Առավել մանրամասն ծանոթանալու համար՝ անցեք հղումով:
Ավելի վաղ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հորդորել էր ձեռնպահ մնալ բանակի համար որեւէ գույք ձեռքբերելու նախաձեռնությունից: Փոխարենը այդ գույքի համար ծախսվելիք գումարը պարզապես փոխանցել Զինծառայողների ապահովագրության հիմնադրամին, որի գործունեությունը լիարժեք թափանցիկ է եւ գտնվում է օրենքով նախատեսված վերահսկողության ներքո: