ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի այն հաճախորդները, ովքեր ստանում կամ ուղարկում են դրամական փոխանցումներ դեպի Մոսկվա և հակառակ ուղղությամբ «Յունիստրիմ» դրամական փոխանցումների համակարգով մինչև 13.10.2017թ., կստանան հրավեր՝ «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» թենիսի միջազգային մրցաշարին, որն անց է կացվելու 2017թ. հոկտեմբերի 14-ից 19-ը (ոչ եզրափակիչ օրերին):
«ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթի» մրցաշարի ֆլայեր ստանալու համար (հանդիսատեսների տրիբունաներ) հաճախորդներին անհրաժեշտ կլինի.
Հաճախորդին տրամադրվում է մասնակցությունը հաստատող ֆլայեր, որը հետագայում «ՎՏԲ Կրեմլի Գավաթ» թենիսի միջազգային մրցաշարի դրամարկղում կարող է փոխարինվել տոմսով:
Հրավերը կարող է ձևակերպվել ինչպես ՀՀ-ում գտնվող ուղարկողի/ստացողի անունով, այնպես էլ ՌԴ-ում գտնվող ստացողի/ուղարկողի անունով (հաճախորդի ցանկությամբ):
Յունիստրիմ համակարգով դրամական փոխանցումների համար միջնորդավճարը սկսվում է դրամական փոխանցման գումարի 0.5%-ից: ՀՀ դրամով դրամական փոխանցումների ուղարկումը կամ վճարումը անվճար է:
Ակցիային մասնակցելու մասին ավելի մանրամասն տեղեկատվություն կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am պաշտոնական կայքում և զանգահարելով Բանկի Միասնական տեղեկատվական ծառայություն՝ 87-87 հեռախոսահամարով: