Մի քանի օր է արդեն ֆեյսբուքը «պայթում է» ՀՀ նախկին Պնախարար Սեյրան Օհանյանի կնոջ՝ Ռուզաննա Խաչատրյանի գրառումներից: Նա ֆեյսբուքյան իր էջում հրապարակումներ է կատարում, անանուն պաշտոնյային մեղադրում բանակում չծառայելու համար: Հասարակական կարծիք կա, որ Ռուզաննա Խաչատրյանը նկատի ունի գործող Պնախարար Վիգեն Սարգսյանին:
Armtimes.com-ը Սերժ Սարգսյանի թիմակից, վերջինիս նախկին մամուլի խոսնակ, պատգամավոր Արման Սաղաթելյանի հետաքրքրվեց, թե արդյո՞ք տեղյակ է ում մասին է գրում նախկին նախարարի կինը:
«Ես սիրահար չեմ ֆեյսբուքյան քվեստների: Իմ կարծիքով այսօր տեղեկատվական եւ աշխատանքային օրակարգում կան ավելի լուրջ հարցեր: Մասնավորապես, ինձ հուզում է Բաքու-Թբիլիսի-Ջեհյան նախագիծը, եւ մի շարք այլ նախագծեր: Այն ինչ դուք գիտեք, ավելի ոչինչ հայտնել չեմ կարող»,- ասաց պատգամավորը: