Հայաստանում պրեմիում բիզնեսի զարգացման եւ պրեմիում ծառայությունների փաթեթատերերի ավելի մեծ զանգվածին բանկային ծառայությունների տրամադրման նպատակով 17.09.2018 թ.-ից սկսել է գործել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի թվով երկրորդ պրեմիում դասի մասնաճյուղը՝ նոր «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղը: Մասնաճյուղը տեղակայված է Երեւանի հենց սրտում՝ Կասկադի եւ Օպերայի եւ բալետի թատրոնի հարեւանությամբ Մոսկովյան 35 հասցեում (Բանկի գլխամասային գրասենյակի գլխավոր մուտքի ձախ կողմում):
Նոր ժամանակակից եւ ընդարձակ «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղում տրամադրում են հետեւյալ ծառայությունները՝
Անհատական մենեջերները յուրաքանչյուր հաճախորդին կցուցաբերեն հատուկ բարձրակարգ մոտեցում՝ ապահովելով հարմարավետ եւ որակյալ սպասարկում:
Մեր «Պրիվիլեգիա» մասնաճյուղի հարմարավետ միջավայրում հաճախորդները կկարողանան ոչ միայն բավարարել իրենց ֆինանսական պահանջմունքները, այլ նաեւ հարմարավետ անցկացնել գործնական հանդիպում կամ պարզապես հանգստանալ մեկ գավաթ սուրճի շուրջ: