Այս պահին ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպումներ է ունենում WCIT 2019 մասնակիցների հետ:
«Հանդիպում եմ WCIT 2019 մասնակից, «Infosys» ընկերության համահիմնադիր Նարայանա Մուրտիի հետ»,- ասված է նրա գրառման մեջ, որի հետ տեղադրված է նաեւ հանդիպման տեսանյութը:
ՀՀ վարչապետը հանդիպել է նաեւ WCIT 2019 մասնակից, «Mubadala Investment» ընկերության ավիացիայի ու ինժեներական ծառայությունների ստորաբաժանման տնօրեն Հոմեյդ Ալ Շիմմարիի հետ:
Փաշինյանը հանդիպել է նաեւ WCIT 2019 մասնակից, «Pixar Animation Studios» ընկերության ավագ փոխնախագահ Քեթրին Սարաֆյանի հետ:
Հայաստանի առաջնորդը հանդիպում է ունեցել նաեւ WCIT 2019 մասնակից, «VMware» ընկերության գործադիր տնօրեն Ռաջիվ Ռամասվամիի հետ: