Վիտալի Բալասանյանն իրեն պահում է խուլիգանի պես. Արմեն Գրիգորյան
Վիտալի Բալասանյանն իրեն պահում է որպես խուլիգան, այլ ոչ թե Արցախի նախագահի թեկնածու: Այս մասին հայտարարել է ՀՀ անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը:
Այսպես է արձագանքել Գրիգորյանը Livenews.am-ին տված հարցազրույցում Վիտալի Բալասանյանի՝ հայաստանյան իրադարձությունների եւ այժմ տարվող քաղաքականության վերաբերյալ հայտարարություններին:
«Ամեն անգամ Ստեփանակերտում՝ Սերժ Սարգսյանի հետ խմբակային հանդիպումներից հետո, Վիտալի Բալասանյանի մոտ սրացումներ են սկսվում, որոնք ավելի շատ շեղումներ են հիշեցնում:
2016 թվականից իր քաղաքական կարիերան Սերժ Սարգսյանի հետ կապած Բալասանյանը հայտնվելու է քաղաքական աղբանոցում, որտեղ գտնվում է իր առաջնորդը: