Աննա Հակոբյանն Էջմիածնում դիտել է «Ժամադրություն Հիսուսի հետ» ներկայացումը (լուսանկարներ)
ՀՀ վարչապետի տիկին, «Իմ քայլը» և «City of smile/Ժպիտների քաղաք» բարեգործական հիմնադրամների հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Աննա Հակոբյանը հոկտեմբերի 23-ին Էջմիածնի քաղաքապետ Դիանա Գասպարյանի, ՀՀ ԱԺ պատգամավոր Նարեկ Մկրտչյանի և «Հայ միասնության խաչ» բարեգործական-հասարակական կազմակերպության հիմնադիր Գրիգոր Մաչանենց Բաբախանյանի ուղեկցությամբ ներկա է գտնվել կառույցի գործունեության 30-ամյակին նվիրված «Ժամադրություն Հիսուսի հետ» ներկայացմանը։
Ինչպես հայտնում են ՀՀ վարչապետի տիկնոջ գրասենյակի մամուլի ծառայությունից, պիեսի հեղինակը Գրիգոր Մաչանենց Բաբախանյանն է, բեմադրության մեջ խաղում էին «Հայ միասնության խաչ»-ում գործող «Մաչանենց» թատրոնի դերասանները: