ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն անցկացրել է վիճակահանություն և ամփոփել «Շահավետ Ամանոր» ակցիայի արդյունքները
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ամփոփել է «Շահավետ Ամանոր» ակցիայի արդյունքները «Շահավետ» ավանդի շրջանակներում և ավանդաբար անցկացրել վիճակահանություն:
«Շահավետ Ամանոր» ակցիան մեկնարկել է 2019 թվականի վերջին և նախատեսված է այն հաճախորդների համար, ովքեր ակցիայի ընթացքում (25.11.2019 – 30.12.2019) ձևակերպել են ՀՀ դրամով «Շահավետ» ավանդ 1 տարի ժամկետով՝ տոկոսագումարների ստացումով ավանդի ժամկետի ավարտին: Հաճախորդները ստացան տարեկան 10% բարձրեցված տոկոսադրույք (տարեկան եկամտաբերությունը՝ 9,9%) և հնարավորություն մասնակցելու վիճակահանությանը:
Համաձայն խաղարկության, որը հեռարձակվել է Բանկի Ֆեյսբուքյսն էջի ուղիղ եթերով, 10 հաջողակներ իրենց արդեն իսկ ձևակերպած ավանդի դիմաց ստացան աննախադեպ բարձր տարեկան տոկոսադրույք՝ 20% (տարեկան եկամտաբերությունը՝ 19,95%): 20% տոկոսադրույքը կհաշվարկվի ավանդի ժամկետի վերջում՝ ոչ ավելի, քան 10 միլիոն դրամի չափով ավանդի գումարի նկատմամբ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը շնորհակալություն է հայտնում ակցիայի բոլոր մասնակիցներին, շնորհավորում է հաղթողներին և պատրաստում նոր հետաքրքիր և եկամտաբեր խաղարկություններ իր հաճախորդների համար: