ՊԵԿ-ը նախաձեռնել է հանդիպում հիմնադրամների և ՀԿ-ների ներկայացուցիչների հետ՝ օրենսդրական փոփոխությունների հետ կապված
Պետական եկամուտների կոմիտեն տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 13-ին՝ ժամը 14:00-ին, տեղի կունենա հանդիպում հիմնադրամների և հասարակական կազմակերպությունների ներկայացուցիչների հետ:
ՊԵԿ տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնից հայտնում են, որ հանդիպման ընթացքում կքննարկվեն hիմնադրամների և հասարակական կազմակերպությունների օրենսդրական անհրաժեշտ փոփոխություններ կատարելու վերաբերյալ հարցեր։ ՊԵԿ ոչ առևտրային կազմակերպությունների հսկողության բաժնի և Կենտրոնական բանկի մասնագետները hանդիպմանը կներկայացնեն նաև գործող կանոնակարգումները և դրանց առանձնահատկությունները։
Մասնակցելու համար անհրաժեշտ է նախապես գրանցվել մինչև սեպտեմբերի 12-ը ներառյալ՝ կից ձևաչափին համապատասխան լրացնելով կազմակերպության ներկայացուցիչների տվյալները և ուղարկելով voak@taxservice.am  էլ. հասցեին:
Հանդիպման անցկացման վայրը՝ ք․ Երևան, Ահարոնյան 12/3 հասցեում։ Հարցերի դեպքում կարող եք զանգահարել 010 30 77 40 հեռախոսահամարով։
Ձևաչափը՝ այստեղ: