Լուսանկարներ՝ Երևանում ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության բացման արարողությունից
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը դստեր՝ Արփի Փաշինյանի հետ Երևանի Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում ներկա է գտնվել ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության բացման արարողությանը:
Միջոցառմանը ներկա են եղել նաև Հանրապետության նախագահ Վահագն Խաչատուրյանը, Սահմանադրական դատարանի նախագահ Արման Դիլանյանը, փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը, Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, ծանրամարտի Եվրոպայի 2023թ. առաջնության անցկացման աշխատանքների նախապատրաստման և կազմակերպման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը, օրենսդիր և գործադիր մարմինների անդամներ, Ծանրամարտի միջազգային ֆեդերացիայի նախագահ Մուհամմեդ Ջալուդը, Եվրոպայի ծանրամարտի ֆեդերացիայի նախագահ Անտոնիո Կոնֆլիտտին, պաշտոնատար այլ անձինք:
ՀՀ կառավարության լրատվական ծառայությունը հրապարակել է լուսանկարներ առաջնության բացման արարողությունից:
015.jpg (873 KB)016.jpg (681 KB)017.jpg (780 KB)018.jpg (784 KB)019.jpg (415 KB)020.jpg (773 KB)021.jpg (668 KB)022.jpg (741 KB)023.jpg (1.06 MB)024.jpg (801 KB)