Աստղային զույգի ընտանեկան կյանքի հերթական դրամատիկ դրվագն ավարտվել է. ռուս բլոգեր Օքսանա Սամոյլովան և ռեփեր Ջիգանը կրկին միասին են:
Երեկ Սամոյլովան «Ինստագրամ»-ի իր էջի սթորի բաժնում ամուսնու հետ նկար է տեղադրել ու գրել. «Կան նորություններ, որոնք ոմանց կուրախացնեն, ոմանց էլ կվշտացնեն»:
Ամուսինները հարկ են համարել նաև նորության մասին տեսանյութով պատմել հետևորդներին:
«Բարև բոլորին, ովքեր անհանգստանում էին և ուզում, որ մենք հաշտվենք. մենք հաշտվել ենք»,- հաջորդ սթորիում կարճ մեկնաբանել է Ջիգանը:
Օքսանան էլ նշել է. «Ես լուռ էի, չէի ուզում, որ որևէ մեկը որևէ բան իմանա, բայց, գիտեք, մեր կյանքում նման տարբերակ չկա, որ ինչ-որ բան անցնի աննկատ: Մենք իդեալական չենք, բայց միասին ենք: Վերջ»:
Հիշեցնենք, որ մեկ ամսից ավելի էր, ինչ զույգը դադարել էր համատեղ լուսանկարներ հրապարակել սոցիալական ցանցերում, իսկ նրանց միակ որդու՝ Դավիթի ծննդյան օրն անցել էր առանց ընտանիքի հոր: Օքսանա Սամոյլովան էլ իր էջում հայտնել էր, որ ամուսնու՝ ռեփեր Ջիգանի հետ այլևս միասին չեն ապրում: