Արցունքներ, հույզեր, մեղադրանքներ ու լարվածություն. ինչու են վիճել Քիմ և Քորթնի Քարադաշյանները
«The Kardashians» սերիալի երրորդ սեզոնի՝ Hulu-ի նոր թրեյլերն արդեն «Youtube»-ում է:
Արցունքներ, հույզեր, մեղադրանքներ, լարվածություն ու փոթորիկներ, որոնց միջով անցնում է Քարդաշյան ընտանիքը:
Քույրերից Քորթնին Քիմին մեղադրում է 2022 թվականի մայիսին իր և Թրևիս Բարքերի հարսանիքը որպես «գործնական հնարավորություն» օգտագործելու համար՝ նշելով. «Ահա, թե ով է նա»:
89897.jpg (63 KB)
Քորթնիի և Թրևիսի շքեղ հարսանիքը տեղի է ունեցել Dolce & Gabbana-ի դիզայներներ Դոմենիկո Դոլչեին ու Ստեֆանո Գաբանային պատկանող վիլլայում, որտեղից հիանալի տեսարան է բացվում դեպի Միջերկրական ծով: Նրանք նաև ստեղծել են զույգի հարսանյաց զգեստները:
Հարսանիքից անմիջապես հետո Քորթնին իմացել է, որ Քիմը Dolce & Gabbana-ի հետ մշակում է «Chao, Kim» անունով հավաքածուն, որից հետո Քիմ Քարդաշյանը մասնակցել է հանրահայտ Dolce & Gabbana նորաձևության տան գարուն/ամառ-2023 նոր հավաքածուի ցուցադրությանը՝ ներկայանալով որպես մոդել:
Քարդաշյանը պոդիում է բարձրացել ամենավերջում Դոմենիկո Դոլչեի և Ստոֆանո Գաբանայի հետ:
732m (1).jpg (182 KB)
Launchmetrics-ը հայտնում է, որ D&G-ի մասնակցությունը Քորթնիի հարսանիքին դրական ազդեցություն է ունեցել նրանց մեդիա հրապարակման վրա: Քորթնիի հարսանիքից ընդամենը օրեր անց պարզվել է, որ իտալական նորաձեւության տունը մամուլում հրապարակումների շնորհիվ վաստակել է ավելի քան 47 միլիոն դոլար:
Եվ հիմա՝ նրանց հարսանիքից գրեթե մեկ տարի և Քիմի հավաքածուի դեբյուտից յոթ ամիս անց, քույրերի դրաման ամբողջությամբ կբացահայտվի Hulu-ի The Kardashians-ում: