Ով եք դուք, արա՛. թե ուխտը խախտել եք, պետք է ձեր գանգին ստանաք. Հայկ Սուքիասյան. տեսանյութ
Սուքիասյանը պնդում է. «Պետք է եկեղեցին ազատագրել, քանի որ այն օտար պետության շահերը սպասարկող սքեմավորներն օկուպացրել են»:
Մեր երկրներին ու ժողովուրդներին մաղթում եմ խաղաղություն. Փաշինյանի ուղերձն Ադրբեջանին
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը «X»-ում գրառմամբ շնորհավորել է Ադրբեջանի Հանրապետությանը և ադրբեջանական ժողովրդին Կուրբան Բայրամի կապակցությամբ։
Որոշվել է 5 ծառայողի ազատել ոստիկանությունից, 3-ին՝ տալ խիստ նկատողություն. ՆԳՆ կարգապահական հանձնաժողովի նիստ
Նիստի ընթացքում ուսումնասիրվել և քննարկվել են ոստիկանության ութ ծառայողի նկատմամբ իրականացված ծառայողական քննության նյութերն ու եզրակացությունները:
Հակակոռուպցիոն կոմիտեի նախագահի հրամանով ստեղծվել է խորհրդակցական մարմին
Նույն հրամանով հաստատվել է նաև խորհրդակցական մարմնի գործունեության կարգը:
Ապարանում բախվել են մեքենաներ. մեկը կոտրել է բնակչի փայտե ցանկապատն ու հայտնվել հողամասում. կան տուժածներ