Երկիր Ծիրանիի աշխատասենյակի մուտքի մոտ կոյուղաջրերով լի տարա են դրել եւ թղթեր թափել
Այսօր, երբ Երեւանի ավագանու Երկիր Ծիրանի խմբակցության անդամները լքել են քաղաքապետարանի նիստերի դահլիճն ու գնացել իրենց աշխատասենյակ, տեսել են, որ աշխատասենյակի մուտքի մոտ կոյուղաջրերի պարունակությամբ տարա է դրված եւ բազմաթիվ թղթեր են թափված:
Զարուհի Փոստանջյանը լրագրողներին ասել է. «Դա հավաքարարի արածն է, որը հիմա լքել է մասնաշենքը։ Այս արարքն անհետեւանք չի մնալու: Այս ամենին պետք է տրվի եւ՛ քաղաքական եւ՛ իրավական գնահատական»:
Հիշեցնենք, որ այսօր Երեւանի ավագանու նիստը սկանդալային ընթացք ստացավ: Երկիր Ծիրանիի անդամները կոյուղաջրեր լցրեցին նիստերի դահլիճի հատակին՝ քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանին ասելով, որ Նուբարաշեն թաղամասի բնակիչներից նվեր են բերել նրան: