Արարատի մարզի 36-ամյա բնակչուհին փորձել է նետվել Դավթաշենի կամրջից
Փետրվարի 19-ին, արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Երեւանում: Ժամը 14:00-ի սահմաններում  Ոստիկանության Մաշտոցի բաժին ահազանգել են, որ զանգահարել է մի քաղաքացի եւ հայտնել, որ քույրը Դավթաշենի կամրջի վրա անցել է վտանգավոր եզրագիծը եւ սպառնում է ցած նետվել:
Shamshyan.com-ի փոխանցմամբ, ոստիկանները կարողացել են համոզել քաղաքացուն, որպեսզի նա չդիմի ծայրահեղ այդ քայլին եւ նրան դուրս են բերել վտանգավոր եզրագծից, ու տեղափոխել ոստիկանության Մաշտոցի բաժին, որտեղ էլ պարզվել է, որ նա Արարատի մարզի բնակչուհի, 36-ամյա Սաթենիկ Թ.-ն է, ով անձնական խնդիրների պատճառով փորձում էր ինքնասպան լինել՝ կամրջից ցած նետվելու միջոցով: