Ոնց որ ամեն մեկն ուզենար ինչ-որ մյուսի հաշվին դիվիդենտներ շահեր․ Ծառուկյանը՝ բանավեճի մասին
Այսօր ԲՀԿ-ն՝ Գագիկ Ծառուկյանի գլխավորությամբ, քարոզարշավ էր իրականացնում Շիրակի մարզկենտրոն Գյումրիում։
Քարոզարշավից հետո լրագրողների հետ զրույցում Գագիկ Ծառուկյանն անդրադարձավ երեկ Հանրային հեռուստաընկերության ուղիղ եթերում տեղի ունեցած բանավեճին եւ նշեց, որ քաղաքական ուժերի առաջին համարների նախընտրական բանավեճը ստացվեց, բայց ոչ այդքան իր ուզածով։
«Ստացվեց, բայց իմ ուզածով չստացվեց, որովհետեւ ամբողջ աշխարհի հայությունը, Հայաստանի ժողովուրդը սպասում էր, որ ամեն կուսակցության ղեկավար պետք է իր տեսակետը, մոտեցումը, ծրագիրն ասեր։ Պետք է ասեր՝ ո՛ր ոլորտն ինչ սկզբունքով ու ոնց է անելու։ Բայց այնտեղ ոնց որ ամեն մեկն ուզենար ինչ-որ մյուսի հաշվին դիվիդենտներ շահեր»,- ասաց ԲՀԿ առաջնորդը։