ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է ձևակերպել ոսկյա զարդերի գրավով վարկեր՝ առավել շահավետ պայմաններով:
Վարկի մարման ժամկետը 80 օրից մինչև 5 տարի է, ընդ որում, վարկի մարման կարգը ընտրվում է հաճախորդի հայեցողությամբ:
Ոսկու գրավով վարկ ձևակերպելու դեպքում հաճախորդներին կընձեռվի հետևյալ առավելությունները.
Ինչպես նաև ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն առաջարկում է օգտվել այլ բանկերից և վարկային կազմակերպություններից ոսկու գրավով վարկերի գնման հնարավորությունից՝ ավելացնելով վարկի գումարը 10%-ով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ոսկյա զարդերի գրավով վարկ ձևակերպած լոյալ հաճախորդ-վարկառուներին վարկի գործողության ընթացքում հնարավորություն է տրվում ավելացնել գործող վարկի գումարը մինչև 10%-ի չափով:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի վարկավորման պայմանների վերաբերյալ ավելի մանրամասն տեղեկություն կարելի է ստանալ Բանկի մասնաճյուղերում, www.vtb.am կայքում, Կոնտակտային կենտրոնում՝ 87-87 հեռախոսահամարով: