Պատգամավոր Ծովինար Վարդանյանը վարակվել է կորոնավիրուսով
ԱԺ «Իմ քայլ»-ը խմբակցության պատգամավոր Ծովինար Վարդանյանը վարակվել է կորոնավիրուսով: Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում հաստատել է պատգամավորը՝ նշելով, որ քիչ առաջ ստացել է իր թեստի պատասխանը դրական արդյունքով:
«Ցանկանում եմ տեղյակ պահել, որ ինձ լավ եմ զգում: Հիվանդությունն ինձ մոտ ընթանում է հետևյալ ախտանշաններով՝ աչքերի շուրջ ցավ, մեջքի մկանային ցավ և ջերմություն, բայց՝ ոչ բարձր:
Ժամանակ առ ժամանակ տեղյակ կպահեմ ընթացքի մասին:
Շնորհակալ եմ բոլորին՝ ցուցաբերած հոգատարության համար»,- գրել է պատգամավորը:
Հիշեցնենք՝ Ազգային ժողովի պատգամավորների շրջանում կորոնավիրուսով վարակման արդեն մի քանի դեպքեր կան: COVID-19-ը հաստատվել է «Իմ քայլը» խմբակցության պատգամավոր Վիկտոր Ենգիբարյանի, ինչպես նաեւ Քրիստինե Պողոսյանի մոտ: Ավելի վաղ վարակի առկայությունը հաստատվել էր ԱԺ ԲՀԿ-ական փոխխոսնակ Վահե Էնֆիաջյանի մոտ: