Ընդդիմադիրները գիշերը անցկացրել են Բաղրամյան պողոտայում
Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող «Հայրենիքի փրկության շարժման» անդամները գիշերն անցկացրել են Բաղրամյան պողոտայում՝ Ազգային ժողովի դիմաց:
Նրանք պնդում են, որ իշխանափոխության հարցը լուծվելու է խորհրդարանում:
«Հայրենիքի փրկության շարժում»-ը ֆեյսբուքյան էջի միջոցով նաև տեղեկացրել է, որ ժամը 13:00-ին Ազգային ժողովի դիմաց հանրահավաք են անցկացնելու:
Հիշեցնենք, որ «Հայրենիքի փրկության շարժման»՝ վարչապետի միասնական թեկնածու Վազգեն Մանուկյանը երեկ կոչ էր արել երկու կողմից փակել Բաղրամյան պողոտան: Այնուհետև նրանք վրաններ տեղադրեցին Ազգային ժողովի դիմաց՝ նշելով, որ գիշերելու են այնտեղ: