«Մանկական Եվրատեսիլ 2021» մրցույթի հաղթող երգչուհի Մալենան ներկայացրել է նոր տեսահոլովակ. երգչուհին կատարում է 80-ականների ամենահայտնի խմբերից մեկի՝ Modern talking-ի «Cheri Cheri Lady» երգը։
«Ստեղծել ենք 80-ականների եվրոպական հիթի նոր տարբերակը. «Չերի Չերի Լեդի»-ը ձեզանից ոմանց մոտ նոստալգիա կառաջացնի»,- գրել է երգչուհին: Դեռ մեկ օր էլ չկա, ինչ տեսահոլովակը ներբեռնվել է նրա յութուբյան ալիք. այն արդեն 75 հազար դիտում ունի։
Նշենք, որ «Մանկական Եվրատեսիլ 2021»-ում Մալենայի հաղթանակի շնորհիվ մրցույթը 2022-ին կանցկացվի Հայաստանում: Այն տեղի կունենա դեկտեմբերի 11-ին Կարեն Դեմիրճյան մարզահամերգային համալիրում:
Հայաստանը կհյուրընկալի 16 երկրի մասնակցի: Այդ երկրներն են Ալբանիան, Իռլանդիան, Իտալիան, Իսպանիան, Լեհաստանը, Հայաստանը, Հյուսիսային Մակեդոնիան, Ղազախստանը, Մալթան, Նիդեռլանդները, Պորտուգալիան, Սերբիան, Ուկրաինան, Միացյալ Թագավորությունը, Վրաստանը, Ֆրանսիան։