Հունիսի 15-ից եւս Անձնագրային ծառայություններն ու ՃՈ հաշվառման-քննական ստորաբաժանումները քաղաքացիներին չեն սպասարկի
Քաղաքացիներին սպասարկող ծառայությունների աշխատանքը վերսկսելու վերաբերյալ տեղեկությունը կտրամադրվի լրացուցիչ:
ԱԱԾ-ն եւ ոստիկանության ՆԱՎ-ը միջոցառում են իրականացրել ոստիկանության Դավթաշենի բաժանմունքում. Ահարոնյան
Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում հայտնել է ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ կապի եւ լրատվության վարչության պետ Աշոտ Ահարոնյանը:
Գյումրու աղմկահարույց ծեծի դեպքով ծառայողական քննություն է իրականացվել, որն ավարտական փուլում է. Ահարոնյան
Ներքին անվտանգության վարչությունում իրականացված ծառայողական քննության ընթացքում, ըստ Աշոտ Ահարոնյանի, լսվել են եւ հարեւանները, եւ տարածքի պատասխանատու ոստիկանության ծառայողները:
Մի ոստիկանին սպանելու, մյուսին վնասվածք հասցնելու մեջ կասկածվող 2 անձինք հայտնաբերվել են. Ահարոնյան
Այս մասին «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում հայտնել է ՀՀ ոստիկանության լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետ Աշոտ Ահարոնյանը:
Ապօրինի զենք-զինամթերքի մասին տեղեկատվություն է ստուգվել, Վիտալի Բալասանյանի հետ կապ չունի. Ահարոնյան
Ավելի վաղ Վիտալի Բալասանյանը հայտնել էր, որ ոստիկանները փորձել էին զննության ենթարկել իր մեքենան, սակայն նա դա թույլ չի տվել:
Ազատության հրապարակում քաղաքացուն հարվածող ոստիկանի լիազորությունները դադարեցվել են
Արդյունքների մասին կտեղեկացվի քննության ավարտից հետո:
Այս տարվա հունվարին նվազել է վթարների հետևանքով զոհվածների թիվը
Ճանապարհային ոստիկանության կատարած աշխատանքի արդյունավետությունը փաստում է համեմատական վիճակագրությունը։
Իրավիճակը փոխվում է․ պատահարների ու զոհերի թիվը նվազել է․ Աշոտ Ահարոնյան
Նվազել է նա զոհերի ու վիրավորների թիվը, համապատասխանաբար` 6-ով ու 12-ով. անցյալ տարվա այս հատվածում ճանապարհներին զոհվել է 15 մարդ, այս տարի` 9-ը, վիրավորվել է 193-ը, այս տարի` 181 մարդ:
Ղազարյանը զինծառայող չէ, նրա՝ ադրբեջանական տարածքում հայտնվելու հանգամանքները ճշտվում են
Հայտնում ենք, որ լուրը բացարձակապես չի համապատասխանում իրականությանն ու ապատեղեկատվություն է:
Ի՞նչ կտա արագաչափերի եւ տեսախցիկների գործունեության ժամանակավորապես դադարեցումը
Գերմանիայում մայրուղիների վրա ընդհանրապես արագության սահմանափակում չկա: Իսկ մեր ճանապարհների որակը այնպիսին չէ, որ շատ մեծ արագություն հնարավոր լինի զարգացնել:
Մաշտոց պողոտայից հեռացված հավաքի մասնակիցները ոստիկանության մարմին չեն բերվել. Ահարոնյան
Հավաքի մասնակիցների գործողություններով էապես խորչընդոտվել են երթևեկության մասնակիցների իրավունքները, մասնավորապես՝ սահմանափակված է եղել տրանսպորտային միջոցների շարժը: