Սերժ Սարգսյանը դավաճան է, մենք նրա դեմ հանցագործության հաղորդում ենք տալու. Փոստանջյան
«Երկիր Ծիրանի» կուսակցության նախագահ, Երեւանի ավագանու անդամ Զարուհի Փոստանջյանն այսօր հրավիրված մամուլի ասուլիսի ժամանակ անդրադառնալով՝ 2018 թվականին երկրում սպասվող քաղաքական փոփոխություններին՝ նշեց, որ Սերժ Սարգսյանը չպետք է դառնա վարչապետ, նրա տեղը քրեակատարողական հիմնարկն է:
«Սերժ Սարգսյանը եւ նրա թիմակիցները 25 տարի ձախողել են ամեն ինչ, քրեական հանցագործներ են, այսօր մեկ ու կես միլիոն արտագաղթը ներելի չէ, 8 միլիոն դոլար արտաքին պարտք կուտակելը քրեորեն պատժելի է, որը եղել է դիտավորյալ: Մենք մեղադրում ենք Սերժ Սարգսյանին դավաճանության մեջ: Քառօրյա պատերազմի մեջ առաջին մեղավորը հենց ինքն է, մենք այս փաստերով հանցագործության մասին հաղորդում ենք շուտով տալու: Դա փաստաթղթով չի լինելու, հեռարձակվելու է ուղիղ եթերով»,- նշեց Զարուհի Փոստանջյանը: