Հովիկ Աբրահամյանի լուսանկարի կողքին պետք է լիներ Կարեն Կարապետյանի լուսանկարը
Կառավարության նիստերի դահլիճի պատից, որտեղ կախված են ՀՀ նախկին վարչապետների նկարները, բացակայում է ՀՀ 14-րդ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի լուսանկարը: Այնտեղ առկա են բոլորի լուսանկաները, այդ թվում նաեւ Սերժ Սարգսյանինը: Սակայն, անհասկանալի պատճառեներով, Կարապետյանինը բացակայում է:
Մոտ երկու ամիս է, ինչ Կարեն Կարապետյանն այլեւս ՀՀ վարչապետ չէ: Սա բավականին երկար ժամանակ էր մեկ լուսանկար փակցնելու համար:
Կարեն Կարապետյանը ՀՀԿ-ական է, նա վարչապետ դարձել էր 2016 թվականի սեպտեմբերից: Եթե հաշվի չառնենք Սերժ Սարգսյանի վարչապետության 6,5 օրը, ապա կարող ենք ասել, որ նա ՀՀԿ-ական վերջին վարչապետն էր: