Հենրիխ Մխիթարյանը Բեթի Վարդանյանի ուղեկցությամբ միջոցառման է մասնակցել
ՀՀ ֆուտբոլի ազգային հավաքականի եւ «Արսենալի» կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանը մասնակցել է ՀԲԸՄ լոնդոնյան գրասենյակի բարեգործական գալա-ընթրիքին: Միջոցառումը կայացել է նոյեմբերի 5-ին: Ֆուտբոլիստն այդ մասին գրառում է կատարել ֆեյսբուքի իր էջում:
«Իմ սիրելի ընկեր Յուրի Ջորկաեֆի հետ վայելեցի ՀԲԸՄ-ի գալա-ընթրիքը: Միջոցառման ընթացքում հավաքված գումարը ԹՈՒՄՈ կենտրոնի համար է: Մեծ առիթ մեծ մարդկանց հետ»,- գրել է Մխիթարյանը:
Միջոցառման ընթացքում Մխիթարյանին են ուղեկցել մայրը՝ Մարինա Թաշչյանը, քույրը՝ Մոնիկան, եւ գործարար Միքայել Վարդանյանի դուստրը՝ Բեթի Վարդանյանը: Դեռ ամառվանից լուրեր են տարածվում, որ Բեթի Վարդանյանը եւ Մխիթարյանը հանդիպում են: