«Երեւան հիմնադրամի» կողմից պետբյուջե է վերականգնվել 1 մրդ 807 մլն դրամի կորուստ: Այս մասին այսօր «Հայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոնում» լրագրողների հետ ճեպազրույցի ժամանակ ասաց Ազգային անվտանգության ծառայության տնօրեն Արթուր Վանեցյանը:
Վանեցյանը նշեց, որ այնտեղ անցկացված ստուգումների ժամանակ պարզվել է, որ հիմնադրամի միջոցների մի մասը վատնվել է, մի մասն էլ ոչ նպատակային է ծախսվել:
«Գործի շրջանակներում հիմնավորվել է 1 մրդ 807 մլն դրամի կորուստ, որն ամբողջությամբ վերականգնվել է պետբյուջե «Երեւան հիմնադրամի» կողմից»,- նշեց Վանեցյանը: