Քիչ անց մեկնարկելու է ՀՀ կառավարության հերթական նիստը։ Օրակարգում ընդգրկված է 26 հարց, որոնցից 19-ը՝ չզեկուցվող։
Կառավարությունն այսօր՝ փետրվարի 28-ին քննարկելու է «ՀՀ աշխատանքային օրենսգրքում փոփոխություն կատարելու մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի վերաբերյալ ՀՀ կառավարության առաջարկության նախագծի մասին հարցը, գյուղատնտեսական հումքի մթերումների (գնումների) նպատակով ագրովերամշակման ոլորտին տրամադրվող վարկերի տոկոսադրույքների սուբսիդավորման ծրագիրը հաստատելու մասին հարցը, «Վիճակախաղերի մասին» ՀՀ օրենքում լրացումներ կատարելու մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի վերաբերյալ կառավարության առաջարկության նախագծի մասին հարցը եւ այլն։