Մարտի 29-ին ՀՀ պաշտպանության նախարարի առաջին տեղակալ, ԶՈւ ԳՇ պետ, գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը հանդիպել է 25-օրյա վարժական հավաքների մասնակցած պահեստազորայինների հետ։
486211848_996327382650394_6632110896921608606_n.jpg (166 KB)
Ինչպես հայտնել են ՊՆ-ից, ԶՈւ ԳՇ պետը շնորհակալություն է հայտնել զորահավաքային գործընթացում ներգրավված պատասխանատու կառույցների ղեկավարներին՝ վարժական հավաքները պատշաճ կազմակերպելու և անցկացնելու համար։ Նա նաև իր երախտագիտությունն է հայտնել պահեստազորայիններին։
487479862_996327362650396_319670347023024932_n.jpg (181 KB)486223572_996327395983726_36825545348684459_n.jpg (222 KB)
Գեներալ-լեյտենանտ Էդվարդ Ասրյանը նաև պատասխանել է հավաքի մասնակիցներին հետաքրքրող հարցերին։
487808532_996327405983725_2609358444954856104_n.jpg (194 KB)487509596_996327295983736_6145617093334084632_n.jpg (181 KB)486849525_996327352650397_1751827777979072211_n.jpg (225 KB)
Հանդիպման ավարտին վարժական հավաքի ընթացքում լավագույն արդյունքներ ցուցաբերած պահեստազորայինները պարգևատրվել են պատվոգրերով և արժեքավոր նվերներով։
486762318_996327375983728_6511552856109292804_n.jpg (179 KB)486668427_996327435983722_2286321138918905515_n.jpg (177 KB)