11։00-12։00 Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան և Բարեպատ գյուղեր,
11։00-13։00 Չարենցավան համայնք՝ 10 թաղամաս 36, 46 շենքեր, Քոթեջներ, Սարալանջ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաջանորդներ,
11։00–15։00 Հայավանք, Բերդկունք, Լճափ և Ծովազարդ գյուղերի բնակիչ-բաժանորդներ, «Ռոյալ Ֆիշ» ռեստորանային համալիր, «ԱԼԻՔ» ՍՊԸ գազալցակայան, Լճափ գյուղին հարակից գազալցակայան, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Աքվատիք» ՍՊԸ ընկերություն, Ծովազարդ գյուղին հարակից «Պալունի Հայրապետյան» գազալցակայան և «Օնիկ Գասպարյան» ԱՁ,
12:00-15:00 Մարտունի բնակավայր՝ մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Վանաձորյան խճուղի, Վանաձոր քաղաք՝ Փյունիկ և Օդակայան թաղամասեր, Այգեստան թաղամաս՝ մասնակի, Քարաձոր գյուղ և Սպիտակի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան,
13։00-15։00 Սպիտակ քաղաք՝ Տեր-Սիմոնյան փողոց, «Էլիզա Ֆարմ», «Պիրզաձոր», «Գրին Գարդեն Հոթել», «Սպիտակ 2», «Էդվինա», «Ռոքեթ Գազ» ՍՊԸ-ներ, Նոր Խաչակապ և Արջահովիտ գյուղեր,
Տավուշի մարզ՝
11։00-15։00 Նոյեմբերյան քաղաք՝ Կամոյի, Գագարինի, Զորավար Անդրանիկի, Մայիսյան, Երևանյան, Խանջյան, Տիեզերագնացի, Անտառագործ, Նոյեմբերի 29-ի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: