Ինչպես արդեն հայտնել ենք, ԵԱՏՄ նիստին որպես դիտորդ երկիր մասնակցելու համար Հայստան ժամանած Սինգապուրի վարչապետին այցի ընթացքում ուղեկցում է տիկինը՝ Հո Չինը:
Տիկին Չինը ֆեյսբուքի իր էջում կիսվել է Աննա Հակոբյանի՝ երեկ երեկոյան հրապարակած լուսանկարով, որին կից նա հայտնել էր, որ վարչապետը գրեթե չի հասցնում հանգստանալ եւ աշխատում է 24/7 ռեժիմով:
Սինգապուրի վարչապետի տիկինը լուսանկարով կիսվել է իր էջում եւ գրել, որ մաղթում է ՀՀ վարչապետին լավ հանգիստ՝ ԱՄՆ կատարած այցի խիստ գրաֆիկից եւ դրան հաջորդող հայաստանյան աշխատանքային բազում պարտականություններից հետո, ինչպես նաեւ լավագույն մաղթանքներն է հղում Աննային ու նրա ընտանիքին:
Բացի այս, Հո Չինն իր էջում կիսվել է Աննա Հակոբյանի էջի տասնյակից ավելի հրապարակումներով եւ լուսանկարներով:
Հիշեցնենք, ժամեր առաջ ՀՀ վարչապետի տիկին Աննա Հակոբյանը հյուրընկալել էր Հո Չինին, ընթրել էին միասին: