Նիկոլ Փաշինյանը հայտնել է, թե ով է իրեն հեծանիվ նվիրողը
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան գրառմամբ հայտնել է, թե ով է իրեն հեծանիվ նվիրել, որով էլ նա երեկ աշխատանքի էր գնացել: Վարչապետը գրել է, որ նվիրողը Էմիլ Ասատրյանն է՝ շնորհակալություն հայտնելով նրան:
«Միայն թե՝ դա չեմ համարում իմ անձնականը, այլ ՀՀ վարչապետի առաջին ծառայողական հեծանիվ: Հույս ունեմ՝ զրահապատ է»,-գրել է Նիկոլ Փաշինյանը:
Նշենք, որ Էմիլ Ասատրյանը հեծանվորդ է ու հեծանվային մասնագետ: Իր ղեկավարած Velo Club-ի կողմից վարչապետի անվանական հեծանիվը Էմիլ Ասատրյանը սեփական  ձեռքերով է հավաքել ու նվիրել: