Գագիկ Բեգլարյանի՝ պատգամավորի թեկնածու եղբոր կարողությունը. 9 անշարժ եւ 2 շարժական գույք
Նա ունի 2 բնակարան, բազմաբնակարան շենքի ոչ բնակելի 4 հատ տարածք, 2 հողամաս եւ հողին ամրակայված 1 անշարժ գույք
ՀԺ. Երեւանի քաղաքապետի ԲՀԿ-ի թեկնածուն որոշված է
Նախկին քաղաքապետ Գագիկ Բեգլարյանի եւ ԲՀԿ նախագահ Գագիկ Ծառուկյանի կուլիսային բախումներից ընթացքում, սակայն, նա 2010 թվականին հրաժարական տվեց այդ պաշտոնից:
Գագիկ Բեգլարյանը որոշակի խնդիրներ ունի իշխանությունների հետ
Գագիկ Բեգլարյանը որոշակի խնդիրներ ունի իշխանությունների հետ՝ նա դեռ չի կարողացել թե՛ ընտրություններում, թե ետընտրական զարգացումներում պատշաճ ներկայացվածություն ապահովել իր համար:
ՀՀԿ 16-րդ համագումարը լուսանկարներով
Այսօր տեղի ունեցավ ՀՀԿ 16-րդ համագումարը, որի ժամանակ կուսակցության նախագահի պաշտոնում վերընտրվեց Սերժ Սարգսյանը:
«Հրապարակ»․ Գագիկ Բեգլարյանը Ջերմուկում պատիվ է տվել ՌԴ տրանսպորտի նախարարին
«Հրապարակ» թերթը գրում է, որ տրանսպորտի նախկին նախարար Գագիկ Բեգլարյանը շարունակում է շփվել ԵՏՄ կոլեգաների հետ։
«Ժողովուրդ»․ Գագիկ Բեգլարյանը խորհրդային ձեւաչափեր չի ընդունում
«Ժողովուրդ» թերթը գրում է, որ տեւական ժամանակ է, ինչ իշխանական կայքերում լուրեր են պտտվում, թե ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի նախարար Գագիկ Բեգլարյանը նեղացել է ՀՀԿ վերնախավից:
Ինչո՞ւ են ակտիվացել Գագիկ Բեգլարյանի վերաբերյալ պաշտոնական հաղորդագրությունները
Հավանաբար, Գագիկ Բեգլարյանի կողմից ցուցադրված դժգոհությունը պատճառ դարձավ, որ իշխանությունները որոշեցին Հյուսիս-հարավ մայրուղու շինարարության մեջ չարաշահումներ հայտնաբերել ու այդ մասին հրապարակել:
«ՀԺ»․ Իշխանությունները Գագիկ Բեգլարյանի դեմ նյութեր են նախապատրաստում
«ՀԺ» օրաթերթի տեղեկություններով, Բեգլարյանն առաջիկայում կարող է հայտնվել բավական աննախանձելի վիճակում:
«ՀԺ»․ «Կաբելի տղերքին» հայտնաբերել են Գագիկ Բեգլարյանի եղբոր հյուրանոցում
«Հայկական ժամանակ» օրաթերթը գրում է, որ երեկ ՀՀ ոստիկանությունը առաջին հայացքից սովորական, շարքային մի հաղորդագրություն է տարածել
«ՀԺ»․ Բեգլարյանն էլ ՀՀԿ գործադիր մարմնի անդամ չի՞ լինի
«Հայկական ժամանակ» օրաթերթը գրում է, որ տրանսպորտի եւ կապի արդեն նախկին նախարար Գագիկ Բեգլարյանը նախօրեին չի մասնակցել ոչ միայն նոր նախարարի ներկայացմանը
Բեգլարյանի որդու հարսանիքին եկել էր նաեւ հայտնի հեղինակություն Դոն Պիպոն. «Հրապարակ»
«Գագիկ Բեգլարյանի որդու հարսանիքին եկել էր նաեւ էջմիածնեցի հայտնի հեղինակություն Դոն Պիպոն՝ Արթուր Ասատրյանը, որը տարիներ առաջ հեռացել է Հայաստանից:
«Հրապարակ»․ «Հյուսիս-հարավն» իրականում կառուցում են օլիգարխները
«Հրապարակ» թերթը գրում է, որ Հայաստանում անցկացվող շինարարական մրցույթներին ներկայացվող տեխնիկական և ֆինանսական պահանջներն այնքան բարձր են։