Արամ MP3-ը եւ Գարիկ Պապոյանը Հանրայինի եթերում կվարեն «Լավ երեկո»-ն
Երգիչ, հումորիստ Արամ MP3-ը եւ Գարիկ Պապոյանը վերադառնում են Հանրային հեռուստաընկերություն: Նրանք վարելու են «Լավ երեկո» հաղորդումը:
Ինչպես Հանրայինը տեղեկացնում է, նախագիծը հիշեցնում է ողջ աշխարհում հայտնի եւ սիրված «Երեկոյան շոու» ձեւաչափը: Հաղորդավարները ծրագրի շրջանակում կհյուրընկալեն հայաստանյան եւ համաշխարհային ճանաչում ունեցող անձանց, կքննարկեն շաբաթվա ընթացքում տեղի ունեցած հետաքրքիր եւ կարեւոր իրադարձությունները:
Հանդիպումը ոչ պաշտոնական ձեւաչափ կունենա, հագեցած կլինի հումորային բեմականացումներով, երաժշտական համարներով եւ զվարճալի տեսանյութերով: Հյուրերը հաղորդավարների հետ միասին կմասնակցեն նաեւ ժամանցային ու ինտերակտիվ խաղերի:
Հաղորդումը եթերում կլինի յուրաքանչյուր ուրբաթ՝ «Օրակարգ» լրատվական ծրագրի հիմնական թողարկումից հետո:
Արամ MP3-ը եւ Գարիկը տարիներ առաջ Հանրայինում աշխատում էին, երբ հանդես էին գալիս «32 ատամ» ակումբում: